Companie moldo-belgiana, lider in domeniul ingredientelor pentru cofetarie si panificatie, anunta concurs pentru postul vacant:

Product manager

Cerinte fata de candidat:
- Studii superioare
- experienta constituie un avantaj
- Cunosterea limbilor romana,rusa si engleza
- Abilitati excelente de comunicare
- Persoana energica, disciplinata si usor adaptabila
- Competente de lucru cu PC - nivel avansat (Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet)

- Gandire creativa si abilitati analitice puternice
- Capacitatea de a dezvolta comunicari si promovari relevantesi eficiente online si offline
- Abilitatea de a face lucrurile sa se intimple (pro-activ, dinamic, flexibil, pragmatic)

Responsabilitati principale:
- managementul proiectelor: planifiacre, organizare, gestionare timp, buget
- crearea strategiei pe intreg portofoliu de produse (brutarie, cofetarie, ciocolata)
- gestionarea si implementarea planului de marketing
- comunica cu partile interesate, inclusiv vanzari, echipa de demonstratori, agentii de publicitate, media
- transforma date, trenduri si perspective in concept, actiuni, oportunitati de business si solutii
- utilizeaza si integreaz instrumentele disponibile si bazele de date externe in managemntul produselor si al clientilor

Compania ofera:
- Transportul spre serviciu si de la serviciu;
- Pachet salarial motivant;
- Oportunitatea dezvoltarii unei cariere intr-o echipa de profesionisti;
- Mediu de lucru modern si placut;
- Programe de instruire profesionala.

Persoanele care corespund cerintelor date pot expedia un CV cu fotografie la adresa de email: iperciun2@puratos.com