Compania SRL IMEXAGRO este în căutare de persoane ambițioase pentru ocuparea funcției vacante de:

Manager (Sef) Marketing

Cautăm o persoană pasionată de marketing in domeniul agricol.

Responsabilitati de bază:

  • Elaborarea strategiei de marketing a companiei;
  • Coordonarea intregii activitati de marketing;
  • Cresterea cotei de piata a produselor si serviciilor oferite de companie;
  • Promovarea imaginii companiei, formarea și menținerea relatiilor cu clienții și furnizorii;
  • Studiul pieţei şi concurenţei.

Cerințe:
- Studii superioare, preferabil marketing;
- Experiență de muncă în MARKETING DOMENIUL AGRICOL (min. 10 ani);
- Cunoașterea obligatoriu limbilor română, rusă, engleza;
- Cunoașterea diferitor metode și canale de promovare;
- Cunoștințe perfecte de operare PC și Microsoft Office.
- Capacităţi analitice şi organizatorice;
- Posedarea permisului de conducere de categoria B pentru deplasări în teritoriu.

Oferim:
- Salariu motivant (salariu fix + bonusuri)
- Training-uri și cursuri din contul companiei;
- Deplasări, seminare peste hotare pentru perfecționare
- Automobil de serviciu și număr de telefon corporativ
- Dezvoltarea aptitudinilor profesionale și personale

Candidatii sunt rugati sa expedieze CV-urile la adresa info@imexagro.md  , indicand in subiectul mesajului denumirea pozitiei, sau sa ne contacteze la nr. de telefon: 060200551