IM Farmaco SA, companie care activeaza pe piata Republicii Moldova in domeniul farmaceuticii, angajeaza:

Energetician Șef

ÎM Farmaco SA, companie care activează pe piața Republicii Moldova în domeniul farmaceuticii, angajează: Energitician Șef

Cerințe:

  • studii superioare tehnice;
  • cunoștințe de limbă română și rusă;
  • abilități excelente de comunicare și gestionare a timpului;
  • integritate, responsabilitate și diligență;
  • experienta in munca de cel putin 5 ani.
  • abilități de lucru cu documentația (întocmirea rapoartelor, notelor de serviciu, etc.);
  • capacitatea de a lucra în echipă;

Responsabilități și atribuții:

  • planificarea activității departamentului
  • programarea întreținerii echipamentelor electrice; și sisteme energetice, alimentarea neîntreruptă a producției cu energie electrică, gaze, apă și alte tipuri de energie, control asupra utilizării raționale a resurselor energetice la nivelul întreprinderii, respectarea consecventă a regimului de economii.
  • analiza echipamentelor si intocmirea comenzilor de achizitie pentru a asigura disponibilitatea unui minim de piese de schimb;
  • intocmirea documentatiei si asigurarea depozitarii acesteia.

Compania oferă:

  • Un salariu avantajos;
  • Condiții bune de muncă;
  • Acordarea pachetului social atractiv;
  • Posibilitatea de a învăța și a te dezvolta pe plan profesional;

Persoanele interesate sunt rugate să ne contacteze la numarul 078884095 sau să transmită CV-ul la adresa electronică office.farmaco@gmail.com