Automacri Srl angajează:

Reprezentant comercial

Cerințe:

  • Studiile superioare reprezintă un avantaj;
  • Cunoașterea limbilor română și rusă;
  • Experiența de lucru în domeniul vânzărilor reprezintă un avantaj;
  • În absența experienței - dorința de a învăța un nou domeniu și de a munci;
  • Permis de conducere și experiență de conducere;
  • Bune abilități de comunicare;
  • Exprimare specifică acestui domeniu de activitate;
  • Dorința și abilitatea de a vinde;
  • Responsabilitate și orientare către rezultat;
  • Îndeplinirea în timp util a obiectivelor și planurilor stabilite;
  • Spirit de inițiativă și implicare;
  • Dorința de a lucra într-o companie mare, în curs de dezvoltare;

Responsabilități:

  • Căutarea contractanților și lucrul cu baza de date existentă;
  • Desfășurarea negocierilor comerciale, merchandising;
  • Primirea și procesarea comenzilor clienților;
  • Lucrul cu documentele;

Beneficii:

  • Post de muncă într-o companie în plină dezvoltare;
  • Lucru interesant, captivant și perspective de creștere în carieră și dezvoltare profesională;
  • Posibilitatea de împlinire personală într-un mediu de afaceri de elită;
  • Condiții de muncă confortabile;
  • Lucru într-o echipă de profesioniști;
  • Suport constant pentru îmbunătățirea activității;
  • Echipă de profesioniști tineri și prietenoși;
  • Libertate de exprimare;

Oferim:

  • Salariu motivant: salariu + % pe baza rezultatelor muncii (condițiile de plată sunt discutate individual)
  • Mașină de serviciu;
  • Echipamente tehnice și software;
  • Servicii de telefonie mobilă;
  • Angajarea oficială, concediul anual, concediul medical, etc. – în conformitate cu prevederile Codului Muncii al Republicii Moldova;
  • Pachet social complet;
  • Loc de muncă confortabil, situat într-un oficiu din sectorul Centru;
  • Posibilitatea de a câștiga conform rezultatelor muncii depuse;
  • Reduceri la produsele companiei;

Candidații interesați sunt rugați să trimită CV-ul cu fotografie la adresa de e-mail: automacri@mail.ru