Angajăm:

Economist-contabil

Compania este pe piața moldovenească din 1999.

Tipul de activitate: comerțul cu ridicata și cu amănuntul al produselor de igienă, produselor chimice de uz casnic, produselor cosmetice și al bunurilor pentru copii.

Program de lucru: 8:30-17:00
Zile libere: sâmbătă, duminică

Responsabilități:
- stabilirea prețurilor ținând cont de rentabilitate;
- analizarea rentabilității campaniilor de marketing;
- verificarea lunară a rapoartelor de vânzări;
- înregistrarea în 1C a mărfurilor importate;
- crearea nomenclaturilor noi în 1C;
- lucrul cu bonusurile și reducerile;
- lucrul cu furnizorii și cu actele necesare;
- menținerea legăturii cu banca;
- verificarea și emiterea facturilor fiscale;
- alte lucrări contabile stabilite de comun acord;

Cerințe:
- studii superioare sau medii de specialitate;
- cel puțin 2 ani de experiență în contabilitate;
- cunoștințe de contabilitate și gestionare a documentelor;
- cunoașterea programului 1C;
- cunoașterea limbilor română și rusă;
- diligență, responsabilitate, atenție;

Oferim:
- angajare oficială;
- pachet social complet;
- birou în centrul orașului;