Companie farmaceutică, care activează cu succes pe piaţa Republicii Moldova angajează:

Office manager

Responsabilităţi:
• Asistarea Directorului General în activitatea sa zilnică;
• Asigurarea protocolului în cadrul companiei, deservirea deleagtiilor;
• Recepţionarea şi readresarea apelurilor telefonice;
• Primirea, înregistrarea şi repartizarea corespondenţei în interiorul organizaţiei;
• Ridicarea şi expedierea corespondenţei la destinatari;
• Înregistrarea hotărârilor şi deciziilor luate de conducere si a actelor oficiale ale companiei;
• Redactarea corespondenţei de afaceri necesară desfăşurării activităţii zilnice;

Cerinţe faţă de candidaţi:
• Studii superioare;
• Responsabilitate;
• Cunoaştere limbilor: româna, engleza si rusă;
• Cunoştinţe avansate de operare PC: Word, Excel, Internet;
• Cunoştinţe de gestiune şi organizare;
• Receptivitate la informaţii;

Compania ofera:
• Condiții optime de muncă;
• Acordarea unui pachet salarial motivant;
• Posibilitatea de a lucra într-o companie de succes;
• Posibilitatea de a învăța și a te dezvolta pe plan profesional;

Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul la adresa electronică office.farmaco@gmail.com sau să ne contacteze la numărul 078884095, indicând poziţia pentru care candidaţi.

Doar persoanele ce vor corespunde cerinţelor vor fi contactate.