Angajăm:

Manager Vânzări

Bismobil Kitchen - o rețea de showroom-uri dotate cu vitrine în diverse stiluri și completări pe teritoriu mai multor țări din Europa. Suntem o companie specializată în crearea de bucătării personalizate la comandă.

Am deschis 20 de showroom-uri, suntem în Republica Moldova, România, Belgia, Bulgaria, Italia, Spania, Rusia.

Ai posibilitate să activezi, în oricare din Showroom-urile noastre. Îți oferim susținerea și ne implicăm să capeți experiență împreună cu noi și clienții BK

Continuăm dezvoltarea, și ne dorim un nou coleg/ă în echipă care să fie parte din acest proces creativ. Suntem în căutare de Manager Vânzări.

Ce se cere de la tine?
- Să deții competențe manageriale (lucru cu echipa);
- Să ai experiență în domeniul vânzărilor de minim 2 ani;
- Să fii deschis spre comunicare;
- Personalitate dinamică, comunicativă, organizată, analitică;
- Să fii atent la detalii;
- Disponibilitate pentru deplasări peste hotarele țării.

Responsabilități:
- Managementul echipei și a procesului da vânzări;
- Analizarea statisticii de vânzări;
- Planificarea și coordonarea programelor de training pentru angajați;
- Comunicarea cu angajații, planificarea, monitorizarea, evaluarea și revizuirea necesară a taskurilor;
- Analizarea fluxului de lucru a proceselor și angajaților;

Ce îți oferim noi?:
- Instruire zilnică și traininguri de specialitate;
- Lucru într-o echipă tânără și dinamica;
- Autonomie în planificare;
- Program de lucru — full time, de la ora 10:00 la 19:00;
- Angajare oficială, asigurarea socială și medicală;
- Salariu stabil + Bonusuri în funcție de performanță;
- Perspective de creștere într-o companie care se dezvoltă pe plan internațional.

Este momentul pentru un job nou!

Trimite CV-ul la adresa de e-mail: hr.bismobil@gmail.com  sau sună la numărul de telefon - 078966555