Compania PIT.MD are activitatea în comerțul și deservirea sculelor electrice și instrumentelor, angajăm personal la poziția:

Contabil

CONTABIL TREZORERIE
Responsabilități:

  • Gestionarea trezoreriei și consolidarea informației;
  • Verificarea zilnică operațională a casieriilor;
  • Perfectarea documentelor bancare și prelucrarea extraselor bancare;
  • Alte sarcini și indicații la solicitarea contabilului șef.

Profilul candidatului:

  • Studii medii sau superioare în contabilitate sau finanțe;
  • Cunoasterea limbilor romana si rusa;
  • Experienta de lucru în domeniu – minim 1 an;
  • Bune cunoștințe de operare PC, 1С 8.3;
  • Persoana activă, orientată spre rezultat, cu abilități organizatorice si responsabilă.

Compania oferă:

  • Salariu oficial: 11000 Lei;
  • Oportunitatea dezvoltarii unei cariere intr-o echipa de profesionisti;
  • Programul de lucru: Luni - Vineri, 08-30 - 17-30;
  • Locul de muncă: sectorul Poșta Veche, m. Chisinau.

Persoanele interesate sunt invitate sa expedieze CV + Foto la adresa de email: hr@pit.md  , Tel: 078921888