Compania Naviresurs SRL este o companie importatoare și distribuitoare de produse pentru casă și pentru construcții pe piața din România și Republica Moldova:

Manager achiziții (8000 - 12000 lei)

Denumire post - manager achiziții (Import/export)

Atribuții:

  • Dezvoltarea relațiilor cu furnizorii.
  • Identificarea de furnizori noi sau extindere portofoliu marcă/brand.
  • Analiza produselor similare
  • Negocierea condițiilor comerciale cu furnizorii.
  • Organizarea și supravegherea procesului de import/export.
  • Stabilirea bugetelor de stoc pe brandurile ce le gestionează.
  • Participarea la formarea și tabilirea prețurilor

Cerințe
- Experiența pe un post similar /saun vânzări (constituie avantaj)
- Cunoașterea limbilor engleză, română și rusă,
- Permis de conducere cât. B
- Bune abilități de comunicare, negociere
- Bune cunoștinte de operare PC: Word, Excel, Outlook.
- Abilități de organizare și planificare.
- Meticulozitate și acuratețe.

Oferta (bonusuri, beneficii)
- Posibilitatea de dezvoltare a carierei într-o companie modernă în continuă dezvoltare.
- Condiții de lucru deosebite într-un colectiv tânăr și dinamic.
- Salarizare motivantă

Adresa:
Chișinau, str. Alexandru Cel Bun 44

Programul de lucru:
Luni-vineri 09:00-18:00

Vă rugăm să expediați CV-ul la adresa: hr.naviresurs@gmail.com
Telefon de contact : 068900993