Companie Cap-Cap - lider pe piața echipamentelor de încălzire, aer condiționat, ventilare și instalații sanitare din 2002. Cap-Cap oferă clienților săi soluții complete la cel mai înalt nivel de calitate și eficiență. Structura organizatorică și logistică a companiei ne permite să oferim vânzări și asistență tehnică pe intreg teritoriul țării.

DOMENII DE ACTIVITATE

Domeniul nostru de activitate include vânzarea produselor și echipamentelor pentru următoarele sisteme:
⦁ Sisteme de încălzire
⦁ Sisteme de condiționare
⦁ Sisteme de ventilare
⦁ Alimentare cu apă
⦁ Obiecte sanitare
⦁ Servicii de proiectare
⦁ Suport și asistență tehnică
⦁ Servicii profesioniste de montare

Contabil (sec. Ciocana)

Cerinte:
- Experienta – minim 4 ani,cunoasterea obligatorie a programului 1С vers. 7.7 si 8
- Studii superioare de specialitate (contabilitate)
- Cunoasterea limbii Ruse, limbii Romane la perfectie,
- Abilitati de lucru cu PC (Windows, Microsoft Office)
Responsabilitati:
- Lucrul cu 1С versiunea 7.7 si 8 (preluarea documentelor primare, intocmirea de rapoarte)
- Cunoasterea evidentei contabile in domeniul comertului, producerei,servicii,
- Evidenta marfurilor, OMVSD,importul, exportul
- Decontarea combustibilului, foi de parcurs,
- Verificarea registrului de livrari si procurari,
- Acte de verificare cu contragetii
- Participarea la inventariere
- Cunostinte in evidenta contabila,cunoasterea SNC, legislatiei fiscal,
-Grad înalt de responsabilitate si confidentialitate
- Respectarea tuturor cerintelor in termenii stabiliti de conducerea companiei

Beneficii:
- Zi de munca deplina de la 9 pina la 18 (5zile)
- Peste 4 simbete de la 9 pina la 13
- Pachet social deplin conform legislatiei
- Salariu 13000mdl net
- Oportunitati de cariera intr-un mediu profesional
- Motivare permanenta pentru imbunatatirea performantei

CV expediati la Email: ghtamara@cap-cap.md