Angajăm:

Manager / Dispecer serviciu auto specializat

Șuntem tineri și ambițioși,  “ Vicoliv Grup” SRL.fondată în anul 2014 cu gen de activitate în domeniul construcțiilor, Ne extindem și suntem în căutarea unui  coleg la poziția Manager-Dispecer Serviciu auto specializat. Locatia- Chișinău str.Muncești nr, 121 ( baza Carmez.)

Cerințe față de candidaț

  • Studii superioare sau medii de specialitate
  • Experienta anterioara intr-o functie similara (conducerea unei subdiviziuni tehnice, parc rulant- va fi un avantaj )
  • Posedarea calculatorului – nivel de utilizator : Word, Excel, Outlook, 1C etc.
  • Abilitățile manageriale: a planifica, a motiva, a controla, a lucra cu informația, a comunica eficient, a aplana situații de conflict, a organiza și a lucra în echipă
  • Capacitate de analiză și sinteză
  • Posedarea limbilor rusă și romănă.
  • Permis de conducere categoria  B” obligatoriu“,alte categorii constitue un avantaj.

 Responsabilitățile postului:

  • Planifică și coordonează activitatea serviciului, angajatilor din subordine,
  • Asigură șantierile cu autospeciale în dependență de lucrările executate și solicitate ;
  • Impreuna cu Mecanicul sef planifica lucrarile de intretinere si mentenanta a parcului rulant din gestiune;
  • La necesitate colaboreaza cu alti prestatori de servicii din ramura.(servicii arenda utilaj)
  • Gestionează și formează echipele de mecanizatori /mașiniști ai autospecialelor
  • Participă la recrutarea si selectarea personalului
  • Optimizează si automatizează procesele din cadrul structurii gestionate
  • Raportarea săptămînală, lunară
  • Asigură subalternii cu echipamente și instrumentariu necesar.
  • Instrueste si perfectioneaza activitatea subaternilor
  • Organizează transportarea colectivă  la santiere a angajatilor din subodine cit si a altor angajati din structure conexe.
  • Monitorizează productivitatea angajatilor din subordine,(deplasari in teren).

Compania oferă:
- Pachet social;
- Salariul motivant (fix+ variabil in dependenta de nivelul rezultatelor).
- Uniformă și echipament necesar pentru desfășurarea activității;

Expediază CV-ul cu poza la adresa: HR@vicoliv.md  ; directoradministrativ@vicoliv.md  cu mențiunea "Dispecer serviciu auto specializat".sau apelați pentru detalii la tel.07881622

Vă așteptăm cu drag, nu ratați posibilitatea de a crea viitorul împreună cu noi,)