Angajăm:

Lucrători la curățarea râulețelor în Danemarca, salariu net de la 1200 euro

Oferim de lucru în Danemarca. Lucrul constă în curățarea râulețelor: cosirea ierbii de la fundul acestora, tunderea ei cu trimmerul, îndepărtarea acesteia cu o furcă. Se lucrează într-o echipă de 3 persoane, 6 zile pe săptămână. Atmosfera de lucru este plăcută și se oferă suport în fiecare etapă. Punem la dispoziție unelte de lucru și uniformă din material pe bază de cauciuc. Cheltuielile pentru trai și transport către și de la locul de muncă sunt din contul companiei.

Plata în avans este posibilă după prima săptămână lucrată. Pentru mai multe informații, apelați Evaldas +370 67005600 sau scrieți pe Viber/WhatsApp.

Responsabilități:
- întreținerea uneltelor;
- lucru într-o echipă de 3 persoane;
- îndeplinirea distanței minime zilnic: pentru o persoană este de 500 m, iar pentru o echipă – 1500 m;
- realizarea normei minime necesare pe zi.

Cerințe:
- capacitate de orientare în spațiu și de înțelegere a hărților;
- capacitatea de a lucra cu coasa, trimmerul, ferăstrăul;
- dorința de a lucra (orientare către rezultat);
- rezistență fizică (se lucrează indiferent de condițiile meteorologice);
- abilitatea de a lucra în echipă;
- permis de conducere categoria „B”.

Condiții:
- salariu: 1200-2000 euro, în funcție de rezultat;
- posibil doar cu pașaport biometric sau viză poloneză.

E-mail: info@teamworksolutions.eu
Telefon: + 37067005600 / Viber / WhatsApp