EURO-INWEST PROJEKT GRZEGORZ ENGLER, TOMASZ LACH SP. J. angajează:

Electrician / Electrician-montator la unități industriale în Polonia

EURO-INWEST PROJEKT GRZEGORZ ENGLER, TOMASZ LACH SP. J. este o companie poloneză pe care o creștem și dezvoltăm în continuu de 13 ani. În această perioadă, am finalizat o serie de proiecte și am lucrat cu industria grea, domeniul energetic, fabrici, stadioane, metrouri, gări și centre comerciale. Oferim toate tipurile de servicii ce țin de domeniul electricității pentru centrale de joasă și înaltă tensiune din toată Polonia și Europa. Realizările noastre se datorează angajaților dedicați și de încredere care lucrează cu cele mai bune echipamente. Urmărim tendințele din piață și ne desfășurăm activitatea în mod responsabil, acordând o atenție deosebită siguranței angajaților noștri.

RESPONSABILITĂȚI:
• Lucrul cu traseele de cablu;
• Montarea liniilor de cablu;
• Montarea prizelor, întrerupătoarelor;
• Montarea instalațiilor electrice;
• Montarea dispozitivelor de control și a obiectelor de iluminat;
• Montarea tablourilor și a dulapurilor electrice.

CERINȚE:
• Deținerea unui grad de autorizare electrică de până la 1 kV și peste;
• Abilitatea de a citi schemele și planurile electrice;
• Conștiinciozitate și responsabilitate.

OFERIM:
• Contract de muncă polonez pe durată nedeterminată, program de muncă deplin;
• Post de muncă stabil și salariu atractiv;
• Remunerație netă de la 16 PLN la 22 PLN pe oră (concretizată de director la interviul de angajare);
• Cazare gratuită și transport asigurat către locul de muncă;
• Oportunități de instruire pentru îmbunătățirea competențelor profesionale (SEP, UDT)
• Oportunitatea de a acumula experiență valoroasă lucrând la proiecte internaționale în Franța, Olanda, Belgia.

Date de contact:
+ 48734489951 (Viber, WhatsApp, Telegram) Valentina
rabota@spolkaeip.pl