Angajăm:

Social Media Specialist limba spaniolă

¿Hable español?
Dacă răspunsul tău este: “Por supuesto!”, iar limba spaniolă este asemenea celei de-a doua limbi, în care nu doar poți scrie sau vorbi, ci și gândi, atunci locul tău este alături de echipa Bismobil Kitchen!

Aici te așteaptă o echipă de marketing deosebită, cu oameni minunați, care nu doar vorbesc diferite limbi, dar care cunosc din experiență ce înseamnă Social Media Marketing.

Dacă nu ai suficientă experiență în SMM, sau poate nu cunoști tot despre activitatea unui specialist SMM, să știi că alături de noi ai oportunitatea să le înveți pe toate!

Suntem producători de bucătării individuale, pe gustul fiecărui client. Ne dezvoltăm și suntem prezenți în România, Belgia, Bulgaria, Italia, Spania, daaar, nu ne oprim aici, planificăm să ne dezvoltăm și în alte țări din Europa.

Suntem în căutarea unui Social Media Specialist limba spaniolă.

Responsabilități:
• Managementul paginilor companiei pe rețelele de socializare;
• Generarea ideilor de promovare și crearea strategiilor de comunicare;
• Crearea calitativă și rapidă a conținutului scris pentru postări, articole în limba Spaniolă;
• Monitorizarea trendurilor în Social Media;
• Lucrul cu diverse instrumente online pentru crearea conținutului (cu susținerea echipei din departamentul de marketing);
• Dezvoltarea continuă a comunităților pe Facebook, Instagram etc.

Profilul candidatului:
• Cunoștințe avansate de comunicare și scriere în limba Spaniolă;
• Experiența în SMM;
• Să fii proactiv/ă, ambițios/ă, energic/ă și responsabil/ă;
• Deschis/ă spre a învăța lucruri noi;
• Atent/ă la detalii;
• Felxibil/ă la schimbări;
• Bune abilități de lucru în echipă.

Ce oferă compania?
• Instruire și training-uri de specialitate;
• Lucru într-o echipă tânără și prietenoasă;
• Program de lucru — full time, de la ora 9:00 la 18:00, luni - vineri, cu posibilitatea desfășurării activității de la distanță;
• Oportunitatea de a interacționa cu piața locală și internațională;
• Angajare oficială, asigurarea socială și medical;
• Salariu stabil;
• Perspective de creștere într-o companie ce se dezvoltă pe plan internațional;
• Oportunitatea de a crea strategii proprii pentru proiecte și campanii.