Angajăm:

Operator call center

Hai în echipa Bismobil Kitchen!

Ia-ți cu tine atitudinea și entuziasmul și hai să ne cunoaștem.

Suntem o companie specializată în crearea de bucătării personalizate la comandă.

Am deschis 20 de showroom-uri în România, Belgia, Bulgaria, Italia, Spania, daaar, nu ne oprim aici, planificăm să ne dezvoltăm și în alte țări din Europa.

Suntem în căutarea unui Operator Call Center. Vei ține legătura cu clienții showroom-ului din Republica Moldova.

Ce ne dorim de la tine:
• Să-ți placă să vorbești și să comunici cu lejeritate cu ceilalți;
• Să ai cunoștințe de navigare online;
• Să fii orientat către client, să fii sensibil la nevoile sale și atent la detalii;
• Să îți dorești să înveți neîncetat lucruri noi;
• Să ai spirit de echipă;
• Să ai abilitatea de a negocia și de a convinge;
• Să deții experiență minim 1 an.

Responsabilitățile:
• Să comunici la telefon, însă nu oricum, ci cu scopul de a promova produsul nostru;
• Să oferi informații relevante și corecte despre produs;
• Să gestionezi și să rezolvi solicitările primite de la clienți.

Ce ofertă avem?:
• Instruire și traininguri de specialitate;
• Lucru într-o echipă tânără și prietenoasă;
• Oportunitatea de a interacționa cu piața locală și internațională;
• Perspectiva de a creștere;
• Grafic de lucru: Luni - Vineri, de la 10:00-19:00;
• Oferim Laptop/telefon la necesitate.

Este momentul pentru un job nou!

Trimite CV-ul la adresa de e-mail: hr.bismobil@gmail.com  sau sună la numărul de telefon - 078966555.