Compania PIT.MD are activitatea în comerțul și deservirea sculelor electrice și instrumentelor, angajăm personal la poziția:

Depozitar

Responsabilitati:

  • Contribuie la gestionarea stocurilor, intrarile si iesirile de marfa in depozit
  • Contribuie la perfectionarea procesului de gestionare a marfii in depozit
  • Mentine ordinea si curatenia in depozit
  • Depozitul este amplasat in Chisinau (Posta Veche, stradela Studentilor/Socoleni)

Profilul candidatului:

  • Experiența de lucru intr-o pozitie similara (constituie un avantaj)
  • Cunoasterea limbilor romana si rusa
  • Calitati personale: capacități organizatorice, proactivitate, initiativa, spirit de echipă
  • Atitudine pozitivă și profesionista în relatiile cu colegii
  • Aspect îngrijit
  • Orientare la rezultat si transparenta
  • Responsabilitate și seriozitate
  • Abilitate de a învăța rapid
  • Sinceritate, dispunere la colaborare
  • Dorința de dezvoltare profesională și personală continua

 Compania ofera:
- Salariu si alte bonusuri de performante;
- Oportunitatea dezvoltarii unei cariere intr-o echipa de profesionisti;
- Instruire si un mediu de lucru modern;
Persoanele interesate sunt invitate sa expedieze CV + Foto la adresa de email: hr@pit.md , Tel: 078921888