Angajăm:

Specialist Vânzări la telefon (de la 11 600 MDL)

Сompanie internațională U-TEAM (сontact сenter) este un centru, care oferă suport de oameni din diferite țării, care ne apelează să-i ajutăm să înțeleagă mai bine serviciile noastre. Fiecare client mulțumit înseamnă încredere în ceea ce facem și un pas înainte în creșterea calității serviciilor noastre.

Cerințe:

  1. Cunoașterea avansată a limbilor româna;
  2. Experiență în vânzări reprezintă un avantaj;
  3. Abilități excelente de comunicare;
  4. Orientare către rezultat;
  5. Cunoștințe de lucru în MS Office (Excel, Word, CRM);
  6. Orientare către client;
  7. Rezistență la stress.

Responsabilități:

  • Recepționarea apelurilor telefonice;
  • Acordarea suportului necesar pe diferite aspecte solicitate;
  • Soluționarea problemelor parvenite din partea clienților;
  • Prelucrarea clienților care sunt interesați în serviciile noastre;
  • Consultarea clienților existenți/noi referitor la produsele companiei;
  • Identificarea și contactarea clienților.

Beneficii:

  1. Posibilitatea de a lucra în biroul nou
  2. Contract de muncă oficial;
  3. Posibilități de creștere profesională
  4. Salariu + beneficii ( de la fix. 11.600 MDL + bonusuri din KPI)
  5. Program de lucru: luni vineri 10:00-19:00
  6. Oficiu în centrul Chișinăului;
  7. Oferim curs de instruire achitata.

Dacă sunteți gata de lucru  - așteptam cu drag în echipa noastră.