Angajăm:

Control calitate mobilă

Suntem o companie specializată în crearea de bucătării personalizate la comandă. Am deschis 20 de showroom-uri în România, Belgia, Bulgaria, Italia, Spania, Rusia. Planificăm să ne dezvoltăm și în alte țări din Europa.
Știi care este definiția calității? Calitatea reprezintă satisfacerea cerințelor clientului, disponibilitatea produsului, un demers sistematic către excelență.
Iar pentru că Calitatea ne reprezinta, suntem în căutare de Verificator calitate mobilă - care va fi responsabil de monitorizarea calității produsului, în Republica Moldova.
Cerințe:

  • Permis de conducere categoria B;
  • Deținere automobil personal;
  • Capacitate de asimilare rapidă, atent la detalii;
  • Flexibilitate, lucrează cu plăcere în condiţii şi mediu de lucru dinamice;
  • Rezistența la stres;
  • Abilități de comunicare și gestionare cu echipa;
  • Experiența anterioară în sfera marketingului este binevenită.

Responsabilități:

  • Deplasarea la locul montării mobilei;
  • Comunicarea cu clienții;
  • Efectuează testarea, în conformitate cu planul și metodele de verificare a companiei;
  • Participă la identificarea abaterilor de la parametri și a neconformităților, efectuează rezolvarea rapidă a problemelor.
  • Vine cu propuneri pentru îmbunătăţirea continuă a calităţii serviciilor.

Ce ofertă avem pregătită pentru tine?

  • Salariul va crește odată cu performanța și eficiența productivității muncii .
  • Rambursarea cheltuielilor pentru amortizare și combustibil;
  • Instruire zilnică (programe de dezvoltare și training-uri);
  • Perspective reale de creștere de la un nivel profesional la altul.

Dacă ești energic, pozitiv și dornic de provocări noi, nu mai sta pe gânduri, APLICĂ CV-ul chiar acum: hr.bismobil@gmail.com.