Techno Test angajeaza:

Jurist

Dacă ești o persoană responsabilă, ambițioasă, ordonată căreia îi place ca toate actele  să fie în conformitate cu legislația în vigoare cît și normele interne te așteptăm în echipa noastră: “ Techno Test” SRL

Responsabilitati:

  • Elaborarea contractelor locale si internationale cu furnizorii, clientii, subcontractorii, contracte de munca, amendamente si alte documente legate de proiectele de constructii si retele ingineresti.
  • Pregatirea pachetului necesar de documente cu privire la resursele umane
  • Reprezentarea companiei în instanțele de judecată
  • Asistența în procesul de evidența si emitere a corespondenței companie ( scrisori de intrare ieșire, procese verbale, anchete de serviciu, etc)
  • Elaborarea si actualizarea actelor normative interne ale companiei.

Studii si conditii generale:

  • Studii superioare juridice, economice sau administrare publica
  • Experienta de munca la un post similar
  • Cunoasterea sistemelor de operare PC ( Microsoft Word, Excel, Gmail)
  • Posedarea limbii romane si ruse
  • Capacitati bune de analiza si sistematizare a informatiei

Beneficii :

  • Salariu atractiv si un system de motivare functional
  • Oficiu accesibil, amplasat in centrul orasului
  • Un mediu de lucru axat pe dezvoltare profesionala
  • Un colectiv tinar de profesionisti

Expediaza CV-ul la adresa: tatiana.capatina@technotest.md  sau contacteaza-ne la : Tel 0621 31 384 / 0 795 11 810