Techno Test angajeaza:

Diriginte de santier (Retele termice, Apa, Canalizare, Constructii)

Dacă ești o persoană responsabilă, ambițioasă, responsabila sit e regasesti in cerintele de mai jos, te așteptăm în echipa noastră: “ Techno Test” SRL.

Responsabilitati:

  • Organizarea si monitorizarea lucrarilor la obiect/santier;
  • Organizarea si supravegherea echipelor /brigazilor de lucru de la obiect, precum si sistematizarea si controlul solicitarilor de marfuri necesare pentru executia lucrarilor;
  • Lucrul cu documentele necesare;
  • Identificarea solutiilor in cazul problemelor aparute in timpul desfasurarii lucrului;

Cerinte

  • Studii superioare finisate in domeniu ( Incalzire/Apa/ Canalizare/Constructii);
  • Experienta de lucru si de gestionare a personalului;
  • Posedarea limbii romane;
  • Organizarare in munca si responsabilitate;

Beneficii

  • Angajare oficiala in cimpul muncii cu un salariu atractiv;
  • Serviciu permanent cu perspectiva de crestere;
  • Instruire;
  • Lucru in baza programului de sector;

Expediaza CV-ul la adresa: tatiana.capatina@technotest.md  sau contacteaza-ne la :Tel 0621 31 384 / 0 795 11 810;