Angajăm:

Manager Vânzari

Suntem o companie ambițoasă care creează și dezvoltă proiecte de perspectivă în domeniul sănătații. Avem nevoie de o persoană responsabilă, care primește plăcere de la procesul de lucru. Ne plac persoane curajoase, sincere, care vor să creeze viitorul și sunt gata să facă o schimbare.

Manager Vânzari – servicii medicale pe baza de abonament anual.

Candidatul ideal are experiență în vânzare și contacte în domeniul medical (reprezentant medical, broker asigurări medicale, manager vânzări servicii medicale, etc). Este un cunoscător al pieței de profil și un excelent negociator. A coordonat o echipa, a gestionat bugete și a fost implicat activ în implementarea planului de vânzare.

Cerințe:

  • experientă în vanzare B2B & B2C;
  • contacte active în domeniul medical;
  • experiență managerială, capacitate de planificare și organizare a procesului de lucru;
  • excelente abilități de comunicare, de negocierere, cunoașterea tehnicilor de vânzări;
  • permis de conducere categoria B;
  • cunostințe PC – MS Office, sisteme CRM;
  • ținută impecabilă, persoană organizată, ordonată, serioasă și responsabilă.

Responsabilități:

  • participă activ la contractarea clienților B2B, construiește, dezvoltă și menține relații de lungă durată;
  • participă activ la stabilirea parteneriatelor;
  • elaborează și prezintă rapoartele de activitate;
  • participă la elaborarea planului anual de vânzări;
  • monitorizează concurența.

Beneficii:

  • Salariu de la 15 mii net + bonus de performanță la atingerea target-ului
  • Oficiul amplasat în sec. Centru, Chișinău
  • Program de muncă flexibil
  • Atmosferă degajată, creativă, colectiv prietenos
  • Produsele companiei cu preț redus și în rate.

Email: office@testrapid.md