Compania Balonic din 2016 cu succes se dezvoltă pe piața R.Moldova în domeniul vânzării Baloanelor cu heliu, articolelor de petrecere și decorarea evenimentelor cu baloane. Datorită angajaților noștri am reușit sa devenim una din cele mai importante companii de baloane și articole de petrecere din R.M

Se caută:

Vânzător consultant

Compania Balonic din 2016 cu succes se dezvoltă pe piața R.Moldova în domeniul vânzării Baloanelor cu heliu, articolelor de petrecere și decorarea evenimentelor cu baloane.
Datorită angajaților noștri am reușit sa devenim una din cele mai importante companii de baloane și articole de petrecere din R.M
Site-ul nostru: www.balonic.com

Oferim:
- Salariu 400 lei pe zi (Majorarea salariului și dezvoltarea pe plan profesional)
-Program comod de lucru 3 zile lucrătoare, 3 zile libere
- Instruire gratuită, Experiență în domeniu nu este nevoie, noi te invatam totul.
- Pachet social;
- Activitate interesantă, creativă și motivantă;
- Mediu de lucru plăcut, alături de o echipă tânără și dinamică;
- Experiență în domeniu nu este nevoie

Responsabilități:
- Vânzarea produselor companiei;
- Consultarea clienților companiei;
- Amenajarea vitrinei, crearea și menținerea atmosferei plăcute în magazin;
- Menținerea bunelor relații cu clienții.

Cerințe:
- Cunoașterea obligatorie a limbilor: română și rusă ;
- Aspect exterior aranjat.
- Persoană dinamică, energică, responsabilă;