Emes Essemble Agency angajează:

Specialist Marketing

Cunosti limba romana si rusa la nivel inalt?
Iti place sa lucrezi intr-o companie dinamica si cu multe provocari?
Vrei sa performezi impreuna cu echipa ta? Atunci, tu ai putea fi cel pe care il cautam.

CE BENEFICII VEI AVEA :

  • Vei face parte dintr-o echpă tînără, dinamică și competitivă.
  • Vei gasi suport continuu pentru cresterea profesionala.
  • Ideile si initiativele tale vor fi incurajate si appreciate.
  • Vei beneficia de numeroase oportunitati de dezvoltare individuala si profesionala.
  • Un salariu competitiv si bonus din rezultatele extraordinare.

PRINCIPALELE RESPONSABILITĂȚI:

  • Planificarea și implementarea campaniilor de comunicare și promovare.
  • Identificarea canalelor optime pentru creșterea vizibilității brandurilor companiei.
  • Repartizarea bugetului alocat fiecărui proiect pe acțiuni și medii de comunicare.
  • Gestionarea paginii facebook, instagram etc.
  • Participarea la evenimentele externe ale companiei (evenimente de lansare, seminarii, expoziţii, târguri).

CERINȚE FAȚĂ DE CANDIDAT:

  • Job-ul presupune atingerea unor obiective lunare.
  • Experiența în domeniu constituie un avantaj.

Convorbirea va avea loc dupa examinarea CV-urilor.