Dacă ești profesionist și vrei să fii apreciat la justa valoare,
noi îți oferim job-ul dorit!

Căutăm angajați care știu să-și definească scopurile și îi ajutăm să le atingă.

Agent de vânzări

Domeniu: Companie care se ocupă de expedierea ”door to door” a plicurilor și coletelor, în condiții de maximă siguranță, discreție și profesionalism.

Ce îți oferim:

  • Echipă tânără;
  • Angajare oficială;
  • Salariu fix + bonusuri din target-urile atinse;
  • Dezvoltare personală și profesională;
  • Posibilitatea de a lua decizii și de a lansa propriile inițiative;
  • Atmosferă pro-activă și echipă pozitivă.

Ce responsabilități vei avea:

  • Contactarea clienților potențiali;
  • Negocierea și stabilirea contractelor;
  • Gestionarea bazei de clienți existente:
  • Întocmirea rapoartelor privind situația vânzărilor, concurenței, noilor trenduri pe piață.

Ce așteptăm de la tine:

  • Experiență într-un post similar de la 2 ani;
  • Cunoașterea avansată a limbilor română și rusă, engleza ar constitui un avantaj;
  • Abilități de negociere și comunicare.

Dacă ești interesat de oferta noastră, transmite-ne CV-ul la adresa hc@dad.md și noi te vom contacta.