Compania Islam Farouk angajează:

Asistent manager

Cerințe:

  • experiența anterioară în vânzări constituie un avantaj;
  • cunoașterea limbii române, ruse, engleze;
  • operare PC: Word, Excel;
  • capacitate de a lucra în echipă.

Atribuțiile principale:

  • Tratarea diverselor probleme personale cu discreție și diplomație;
  • Gestionarea proiectelor casnice pe măsură ce apar;
  • Gestionearea și menținerea jurnalul managerului și contul de e-mail;
  • Filtrarea e-mailurile, evidențiați corespondența urgentă și imprimați atașamentele;
  • Organizarea emailurilor în mape corespunzătoare și copierea informației relevante pe hard drive-urile respective;
  • Receptivitate la emailurile primite prin răspunsuri și cu BIO si poze după necesitate;
  • Completarea insărcinărilor din agendă, actelor și rezervărilor pentru călătorie în mod eficient;
  • Programarea din numele managerului a intâlnirilor și prezentarea rapoartelor din numele acestuia;
  • Coordonarea cerințelor de călătorie și cazare, conform cerințelor managerului;
  • Abilitatea de a insoți managerul în deplasări după necesitate și satisfacerea necesităților acestuia.

Salariul va fi discutat în urma interviului.