GoIT angajează:

Manager relații cu clienții
Vino în compania GoIT și un angajat fericit tu vei fi!

Suntem echipa GoIT - o companie internațională EdTech care îmbunătățește educația IT a mii de oameni. Creștem și ne extindem dinamic, lansând noi direcții internaționale. Avem birouri în Polonia, Mexic și SUA și aproape 300 de angajați pasionați de munca lor și de a crea produse noi.
În prezent venim pe piața din România și avem planuri mari și ambițioase! Prin urmare, echipa noastră caută cel mai talentat  Manager relații cu clienții pentru piața din România.
Job-ul este în totalmente Remote (de acasă/de la distanță).

Responsabilități:
  • Stabilirea relațiilor de încredere cu clienții, conectarea clienților la curs.
  • Suport organizatoric pe parcursul cursului.
  • Comunicare constantă cu studenții în Slack, Telegram, telefon mobil și asistență în rezolvarea problemelor apărute.
  • Monitorizarea verificărilor temelor și activitatea studenților la curs.
Este important:
  • Cunoașterea limbii Române - nativ, Rusa - intermediar/avansat, Engleza - ar fi un avantaj.
  • Studii superioare preferabil în Finanțe, Relații Internaționale, Psihologie, Economie, Management.
  • Experiență de la 1 an într-o poziție similară.
  • O persoană care este capabilă să facă față rapid sarcinilor stabilite, să arate viteză și agilitate în munca sa.
  • Orientare către Client.
  • Atitudine pozitivă față de muncă (pasiune, implicare).
  • Responsabilitate.
Oferim:
  • Un produs a cărui eficacitate a fost confirmată de peste 100.000 de oameni din întreaga lume.
  • Motivație financiară.
  • O perioadă de pregătire și adaptare, un plan individual de dezvoltare.
  • Dobândirea unui rol cheie în lansarea unei afaceri internaționale în România.
Fii parte și tu din echipa noastră!
Trimite-ne CV-ul tău la adresa de e-mail: hr.ro@goit.global, iar noi te vom contacta.