Clubul sportiv de biliard ”Classic” angajează:

Barmani și ospătari

Invităm barmani și ospătari să se alăture echipei noastre de la Classic Billiard Club. Postul este excelent pentru studenții care trebuie să combine munca și studiile, precum și pentru persoanele care caută un loc de muncă cu normă întreagă. Suntem, de asemenea, dispuși să angajăm oaspeții noștri din Ucraina.

Cerințe pentru candidat:
- Responsabilitate și punctualitate;
- Politețea și amabilitatea;
- Limbaj bun, politicos și primitor;
- Bune cunoștințe de lucru în limba română și rusă;
- Experiența în domeniul serviciilor pentru clienți va fi un avantaj.

Atribuțiile candidatului:
- Cunoașterea meniului de bar;
- Pregătire ceai/cafea și băuturi spirtoase (te vom instrui dacă este necesar!);
- Mese de servit;
- Păstrarea locului curat și ordonat;
- Acceptarea plății facturilor de la oaspeții clubului;
- Acceptarea livrării asortimentului.

Noi oferim:
- Angajare oficială;
- Program de lucru flexibil;
- Stagii de practică plătite (durata formării depinde de disponibilitatea candidatului);
- Salarii decente: Rata + % din casierie;
- Personal prietenos;
- Șefi loiali.

Vă rugăm să trimiteți un CV cu o fotografie la billiard.club.classic@gmail.com