Angajăm:

Tehnolog în industria mobilei

Îți place să comunici eficient cu oamenii și să îi ajuți pentru a da răspuns la solicitările lor? Cauți un job stabil, pentru a avansa pe plan profesional? Pune-ți în valoare competențele profesionale și devino parte a echipei Amatto: Șef Inginer/technician în industria mobilei! Vei face parte dintr-o echipă dinamică și ambițioasă care tinde mereu spre dezvoltare personală și profesională conform standardelor internaționale!

Despre noi:

Amatto.md - fabricarea bucătăriilor și a mobilei la comandă conform standardelor internaționale.

Detalii: https://amatto.eu/ro/#about

Cerințe:

  1. Competențe personale: creativitate, comunicare eficientă, respect, motivare, orientare spre client, spirit de iniţiativă, disciplină, punctualitate, responsabilitate, atenție la detalii, receptivitate, tendinţă spre dezvoltare personală și profesională continuă
  2. Competențe profesionale – studii de specialitate, programe de proiectare specializate: AutoCad, Pro 100 etc
  3. Experienţă – constituie avantaj

Responsabilități:

  • Organizarea, evidența și monitorizarea activității departamentului tehnic de producere
  • Coordonarea, verificarea și monitorizarea activității angajaților în subordine
  • Coordonarea proiectelor conform standardelor internaționale

Ce oferim noi:

  • Oportunitatea de a activa într-o companie de nivel internațional
  • Program: full-time
  • Condiții de muncă confortabile și salariu competitiv +%
  • Instruire continua, oportunități de dezvoltare profesională

Dacă Vă regasiti în cele menționate mai sus, Vă rugăm transmite-ți CV- ul la adresa de email: hr@amatto.md cu menționarea funcției pentru care optați.

Vă așteptăm cu drag!