Compania "Tricou. MD" angajează în câmpul muncii:

Manager Vânzări

Tricou.MD își mărește echipa! Suntem în căutare de o persoană responsabilă, atentă la detalii și care primește plăcere de la procesul de lucru.

Cerințe:

  • Cunoașterea fluentă a limbilor română și rusă.
  • Cunoștințe PC la nivel de utilizator.
  • Cunoștințe în programele Adobe Photoshop, Corel Draw, Adobe Ilustrator sunt un avantaj
  • Capacitate rapidă de studiere
  • Abilități de comunicare
  • Responsabilitate
  • Punctualitate

Responsabilități:

  • Consultarea clienților
  • Oferirea informației calitative despre produsele companiei
  • Înregistrarea comenzilor

Oferim:

  • Angajarea oficială
  • Grafic de lucru 09:00-18:00 luni-vineri
  • Loc de muncă confortabil
  • Oficiu situat în centrul orașului
  • Colectiv prietenos
  • Salariu achitat la timp (de la 10 000 lei + BONUS )
  • Posibilitatea de creștere profesională și salarială

Expediați CV pe e-mail: berlinschi.livia@gmail.com cu titlul Manager Vânzări.