Angajăm:

Muncitor auxiliar la întreținerea clădirii

Compania „AUTOFRAME-FM” SRL (salon auto KIA) anunță post vacant:

Profilul candidatului

  • Studii medii sau de specialitate
  • Cunoștințe și experiență de muncă în domeniul electricității
  • Cunoașterea limbii române sau ruse
  • Abilități de comunicare și relaționare
  • Responsabilitate, spirit practic, atitudine pozitivă

Responsabilități

  • Să îndeplinească lucrările de întreținere și păstrare a clădirii
  • Să îndeplinească lucrări reparație și întreținere a teritotiului din jurul clădirii, a interiorului și exteriorului clădirii
  • Asigurarea și întreținerea continuă a funcționării echipamentelor și utilajelor electrice
  • Înlăturarea în timp util a deficienților leagate de electricitate

Compania oferă

  • Dezvoltarea unei cariere într-o companie de succes
  • Salariu motivant în conformitate cu cerințele poziției (achitarea foii de boală, poliței de asigurare, concediului de odihnă)
  • Oportunități atractive de formare, instruire și creștere profesională
  • Regim de muncă: de luni pînă vineri, de la 9:00 pînă la 18:00, pauză de masă de la 13:00 pînă la 14:00.

Expediați CV-ul la adresa de e-mail: cont_autoframe@mail.ru. Pentru întrebari legate de angajare contactați 0796 70977.