IM Farmaco SA, companie care activeaza pe piata Republicii Moldova in domeniul farmaceuticii, angajeaza:

Agent de vânzări

Cerințe, responsabilități și atribuții:
-Identifică și contactează potențiali clienți în vederea remiterii ofertei, negocierii, încheierii și executării contractelor comerciale;
-Întocmește oferte de mărfuri;
-Acordă asistență tehnică și comercială clienților și potențialilor clienți;
-Negociază, încheie și asigură executarea contractelor și acordurilor comerciale;
-Abilități de comunicare;
-Capacitatea de a lucra în echipă;
-Responsabilitate;
-Studii superioare;
-Experiență în domeniul vânzărilor;
-Cunoaşterea limbilor: Româna, rusa, engleza va reprezenta un avantaj;

Compania ofera:
- Un salariu avantajos;
- Condiții bune de muncă;
- Acordarea pachetului social atractiv;
- Posibilitatea de a învăța și a te dezvolta pe plan profesional.

Persoanele interesate sunt rugate sa transmita CV-ul la adresa electronică office.farmaco@gmail.com.

Vor fi contactate doar persoanele selectate!