Angajăm:

Șef Gospodărie

Compania, “ Vicoliv Grup” SRL. fondată în anul 2014 cu gen de activitate în domeniul construcțiilor, Ne extindem și suntem în căutarea unui coleg la poziția Șef gospodărie.

Compania noastră are nevoie de o persoană activă, care să înțeleagă specificul activității în această funcție, care dorește să dezvolte profilul în care va activa.

Avem nevoie de un coleg/ o colegă care să ocupe locul corespunzător în mecanismul general al companiei și să activeze atât în beneficiul său, cât și al întregii echipe.

Loc de muncă amplasat la adresa Chișinău str. Muncești nr, 121 (baza Carmez.)

Cerințe față de candidați

  • Cunoasterea limbii române şi ruse;
  • Experiența de muncă în domeniu 1-2 ani;
  • Calități organizatorice.
  • PC la nivel de Utilizator.:
  • Onestitate, responsabilitate, comunicabilitate, inițiativă.
  • Permis de conducere cat.B (obligatoriu)

Responsabilitățile postului:

  • Organizarea procesului de întreținerea tehnică amenajarea patiilor locative aflate in gestiunea angajatorului
  • Organizarea proceselor de menținere a curățeniei edificiilor companiei și a zonei din jurul
  • Organizarea proceselor de:
  • Reparația instalațiilor sanitare;
  • Reparația mobilierului si a altor accesorii din cadrul întreprinderii;
  • Achiziționarea materialelor necesare reparatiei / bunuri pentru amenajarea locurilor de muncă;
  • Asigurarea si amenajarea spatiilor de cazare a muncitorilor,
  • Evidenta cheltuelilor in procesul de activitate.

Compania oferă:

  • Lucru stabil și posibilitatea de implementare a propriilor proiecte;
  • Remunerarea, care constă din salariu fix ș+ bonus de performanță;
  • Plata pentru telefonia mobilă și transportul de serviciu;
  • Program de lucru L-V (08:00-18.00) S (08.00 – 15.00)

Expediază CV-ul cu poza la adresa: HR@vicoliv.md cu mențiunea "Șef gospodorie" sau apelați pentru detalii la tel.
Vă așteptăm cu drag, nu ratați posibilitatea de a crea viitorul împreună cu noi,)