SA Basarabia-Nord angajează:

Depozitar or. Bălți (departamentul de suport logistic al producției)

Basarabia-Nord — întreprindere mare de producție, cu o dezvoltare dinamică, care se ocupă cu producția alimentelor din carne, vă invită să aplicați la ei pentru funcția de depozitar în orașul Bălți.

Responsabilitățile postului:

  • Gestionarea lucrărilor privind recepționarea, depozitarea și eliberarea articolelor de inventar în depozite, plasarea acestora luând în considerare utilizarea cea mai rațională a spațiului de depozitare, facilitarea și accelerarea căutării și eliberării, precum și siguranța lor;
  • Asigurarea respectării regulilor de înregistrare și transmitere a documentelor contabile, pregătirea rapoartelor stabilite;
  • Organizarea eliberării și recepționării articolelor de inventar, lucrărilor de încărcare-descărcare în depozit, colectarea, depozitarea și returnarea la timp a tarei către furnizori;
  • Participarea la inventarierea articolelor.

Cerințele noastre față de candidați:

  • Studii medii/superioare;
  • Experiență de lucru cel puțin 2 ani;
  • Cunoașterea programei 1C 8;
  • Cunoașterea limbii române și ruse;
  • Utilizator încrezut al PC-ului;
  • Responsabilitate, sârguință, onestitate, abilități de lucru în echipă și individual.

Condiții de muncă și remunerare:

  • Loc de muncă într-o companie mare, stabilă, cu o dezvoltare dinamică;
  • Angajare oficială;
  • Pachet social complet;
  • Salariu stabil;
  • Cuantumul salariului va fi stabilit în urma rezultatelor interviului.

Candidații interesați sunt rugați să trimită un CV indicând poziția pentru care candidează și salariul așteptat la adresa de e-mail: olga.dobreanscaea@basarabia-nord.md sau daria.postolachi@basarabia-nord.md
Telefon de contact: 078877840; 078878038