Dacă ești profesionist și vrei să fii apreciat la justa valoare,
noi îți oferim job-ul dorit!
Căutăm angajați care știu să-și definească scopurile și îi ajutăm să le atingă.

Manager logistică

Profilul Clientului: Companie profilată pe logstica transportului multimodal, cu experiență pe piață de mai bine de 20 de ani.

Beneficii:

  • Angajare oficială cu pachet social deplin
  • Salariu fix + KPI
  • Training-uri achitate de companie
  • Asigurare medicală privată
  • Petreceri corporative periodice
  • Compensarea cheltuielilor de telefonie mobilă
  • Mașină de serviciu
  • Fruit bar

Responsabilități:

  • Comunicarea cu clienții și antreprenorii existenți în baza actuală
  • Organizarea transportului internațional de marfă
  • Înregistrarea documentelor
  • Căutarea și atragerea clienților

Profilul Candidatului:

  • Experiență într-un post similar cel puțin 1 an
  • Cunoașterea limbilor: română, rusă și engleză
  • Abilitatea de a comunica și negocia cu clienții
  • Capacitatea de a învăța rapid

Orar: 8:30 - 17:30
Locație: șos. Muncești

Dacă ești interesat de poziție, trimite CV-ul tău pe poșta hc@dad.md și noi luăm legătura cu tine.