Fabrica Covoare Ungheni angajează:

Manager Logist

Covoare Ungheni este cea mai mare fabrică de covoare din Europa de Vest şi unul din liderii Europeni în producerea şi comercializarea covoarelor. Timp de 41 de ani furnizăm produse moderne, ecologice şi calitative în toată lumea. Și pentru că ne mărim echipa, ne-am pus pe recrutat! Dacă pentru tine profesionalismul este cuvantul de ordine și responsabilitatea te reprezintă, atunci te așteptăm în echipa noastră.

Responsabilități

  • Modalități de optimizare a procedurilor de control al stocurilor
  • Inspectarea nivelurile de stocuri și de materii prime pentru a identifica lipsurile
  • Asigurarea că stocul de produse este “adecvat” pentru toate canalele de distribuție și poate acoperi cererea directă a clienților;
  • Înregistrarea livrărilor și intrărilor în și din deposit;
  • Gestioanrea stocului evitând insuficiențe sau surplus excesiv;
  • Analizați datele pentru a anticipa nevoile viitoare
  • Colaborare cu angajații din producere pentru o bună asigurare că obiectivele sunt îndeplinite
  • Raportați conducerii superioare cu privire la nivelul stocurilor, probleme etc.

Cerințe și abilități

  • Gândire analitică, de interpretare a datelor și metode de prognoză;
  • Abilitatea de a urmări cu exactitate inventarul și de a crea rapoarte;
  • Abilități de organizare și planificare;
  • Abilități de comunicare și interpersonale;
  • Fiabil și demn de încredere.

Noi oferim:

  • Angajare oficială;
  • Salariu competitiv în funcție de rezultate;
  • Posibilitate de creștere profesională;
  • Dezvoltarea personală și profesională 100%.

Persoanele interesate si care corespund cerintelor mentionate, sunt rugate sa expedieze CV-ul pe email-ul de mai jos.

Date de contact:
E-mail: angajare@covoare.md
Nr de telefon: 069 355 382
068 111 024