Fabrica Covoare Ungheni angajează:

Mecanic

Covoare Ungheni - cea mai mare fabrică de covoare din Europa de Vest suntem şi unul din liderii Europeni în producerea şi comercializarea covoarelor. Timp de 41 de ani furnizăm produse moderne, ecologice şi calitative în toată lumea.
Și pentru că ne mărim echipa, ne-am pus pe recrutat! Suntem în căutare de Mecanici pentru întreținerea utilajelor din secția producere.

Responsabilitățile postului:

  • Efectuarea lucrărilor de întreținere și reparații de natură mecanică la echipamente;
  • Realizarea diagnosticurilor și remedierea defecțiunilor de natură mecanică;
  • Punerea în funcțiune a echipamentelor, în conformitate cu tehnologia producătorului și documentația specifică;
  • Înlocuirea, reparația și montarea diverselor piese pe utilaje cu componentă mecanică.

Noi oferim:

  • Angajare oficială;
  • Salariu competitiv în funcție de rezultate;
  • Posibilitate de creștere profesională;
  • Dezvoltarea personală și profesională 100%;
  • Transport gratuit din localitățile r-nului Ungheni.

Persoanele interesate și care corespund cerințelor menționate, sunt rugate să expedieze CV-ul pe email-ul de mai jos.

Date de contact
E-mail: angajare@covoare.md
Nr de telefon: 069355382 (Mihaela), 068111024 (Valeria)