Angajăm:

Operator call-centru fără experiență - Part time

Cea mai mare platformă de joburi din Romania, cu peste 3 000 000 utilizatori, își mărește echipa de specialiști!

Ești student? Nu ai avut încă timp să câștigi experiență sau viața ta a evoluat în așa fel încât deocamdată nu ești profesionist într-o anumită industrie?

Tindem să te informăm că aceasta n-ar fi o problemă, te așteptăm în cadrul companiei și îți oferim posibilitatea de a avea un venit decent, alocând un minim din timpul tău pe zi și dacă mai exact, nu mai mult de 4 -5 ore. În același timp, jobul dat îți va aduce doar plăcere. Ești Intrigat ..?) Citește totul mai jos.

Ce așteptăm de la tine:
- Сunoașterea limbii române la nivel avansat;
- Înalte abilități de comunicare;
- Dorința de a lucra și a avea un venit decent cu rezultate uimitoare;
- Operare PC la nivel de utilizator.

Responsabilitățile tale:
- Promovarea serviciilor companiei pe piața României;
- Gestionarea, coordonarea și participarea la proiect.

În schimb noi oferim:
- Partea fixă 4000 + bonusuri;
- Program de muncă flexibil: Luni-Vineri 8:00-12:00 / 12:00-16.00 sau 13:00-17:00;
- Post de muncă în cadrul unui colectiv tânăr, dinamic și activ;
- Training-uri zilnice și perspectiva unei cariere de succes.