Agent Vânzări

Vino în echipa GoIT și un angajat fericit tu vei fi!

Cine suntem?
Suntem echipa GoIT o companie internațională din sectorul EduTech, care contribuie la dezvoltarea educației în domeniul IT, pentru adulți și copii. Avem deja birouri în Ucraina, Polonia, Mexic și SUA.

În prezent ne extindem pe piața din România. Avem scopuri mari și multe obiective frumoase de realizat! La moment, echipa noastră caută cel mai bun Agent Vânzări pentru piața din România.

Oferim:

  • Un produs a cărui eficacitate a fost confirmată de peste 100.000 de oameni din întreaga lume.
  • Motivare financiară în creștere: rată fixă + bonus din rezultate.
  • O perioadă de pregătire și adaptare, un plan individual de dezvoltare.
  • Experiența într-o companie internațională.
  • Posibilitatea de a munci remote.

Este important:

  • Să ai experiență în vânzări și dorința de a îmbunătăți abilitățile pe care le ai.
  • Să știi cum să comunifici eficient.
  • Să vorbești româna și rusa pentru a coopera cu toată echipa.
  • Să fii interesat/ă de industria IT și utilizezi tehnologiile moderne în viața de zi cu zi.
  • Să fii auto-organizat/ă și să poți lucra de la distanță (ulterior planificăm să ne localizăm biroul în București, astfel încât să puteți lucra cu echipa noastră și de la birou, dacă vei dori).

Ce responsabilități vei avea:

  • Efectuezi apeluri către potențiali clienți, lucrezi cu obiecțiile, oferi consultații și explici avantajele produsului și împărtăși toate informațiile necesare (linkuri, descrieri, referințe).
  • Lucrezi cu CRM: introduci toate informațiile despre client în CRM, menții sistemul la zi.
  • Procesarea apelurilor primite.
  • Semnezi contracte cu studenții, verifici și primești plăți.
  • Faci parte activ în activitățile echipei.

Așteptăm CV-ul tău pe adresa de e-mail: hr.ro@goit.global.