GARMIN - este brandul nr.1 printre produsele tehnologizate și smart pentru monitorizarea activităților sportive și nu doar. Navi Solutions SRL, Distribuitor Autorizat al brandului GARMIN în Moldova.

Te așteptăm în echipa noastră!

INOVAȚIE EXACTITATE VIITOR EXCELENȚĂ

Marketing Manager

Responsabilități:

  • Elaborarea strategiei de promovare (în mediu online&offline) a brandului GARMIN și asigurarea implementării sale;
  • Lansarea, coordonarea si urmărirea performantelor  campaniilor de marketing;
  • Colaborarea cu ambasadorii brandului, influenceri, bloggeri si media locală;
  • Coordonarea sponsorizărilor și a imaginii de brand în cadrul evenimentelor;
  • Scrierea și coordonarea materialelelor scrise pentru website, canalele de SM si presă;
  • Actualizarea si dezvoltarea site-lui web;
  • Conlucrarea și coordonarea cu agențiile de publicitate, media și alți furnizori de servicii în vederea realizării obiectivelor postului (web, print, design, events, production);
  • Realizarea rapoartelor lunare/trimestriale și anuale;
  • Asigurarea implementării comunicării de brand conform Brand guideline-lui global.

Candidatul ideal:

  • Studii superioare cu profil Marketing;
  • Minim 3 ani experienţă într-un post similar;
  • Competente nivel mediu in designul grafic vor constitui un avantaj (Photoshop, Illustrator, Canva);
  • Pasiune pentru un content bine scris;
  • Cunoașterea limbilor romane, rusa si engleza (nivel B2).

Beneficii:

  • Salariu fix + sistem de bonusare
  • Reducere de angajat;
  • Cursuri de limba engleză;
  • Echipă dinamică de profesioniști;
  • Asigurarea echipamentului necesar (tools, softs).

Dacă te regăsești în descrierea de mai sus, trimite CV-ul, așteptările tale salariale și argumentarea de ce aplici pentru acest job (maxim 500 cuv.) la adresa: info@garmin.md, iar noi te vom contacta.