Angajăm:

Inginer biomedical (Spital Novamed orașul Bălți)

Responsabilități:

  • Organizează și planifică mentenanța echipamentului biomedical.
  • Planifică calibrarea dispozitivelor medicale şi biomedicale.
  • Organizează înlăturarea oricăror defecţiuni tehnice ale dispozitivelor medicale şi biomedicale.
  • Duce evidenţa termenelor de garanţie ale echipamentelor şi comunică cu companiile responsabile pentru mentenanţa echipamentelor sau sisteme.
  • Participă la instruirea angajaţilor spitalului în domeniul utilizării echipamentelor medicale şi biomedicale.
  • Elaborează instrucţiuni de utilizare ale echipamentelor medicale şi biomedicale pentru angajaţi.

Cerințe

  • Studii superioare în domeniu;
  • Cunoașterea limbilor: română, rusă și engleză (minim B1);
  • Utilizator încrezut al calculatorului și tehnicii de birou;
  • Abilități bune comunicative, de organizare și planificare;
  • Experiența în domeniu constituie un avantaj;
  • Capacitatea de a lucra în termeni restrânși de timp;
  • Punctualitate, responsabilitate, amabilitate.

Oferta companiei:

  • Salariu atractiv și întreg pachet social
  • Condiții de muncă foarte bune
  • Reducere la serviciile companiei
  • Program de lucru: luni – vineri 8 ore /zi
  • Lucrul este în orașul Bălți

Vă încurajăm să expediați CV-ul pe adresa de e-mail:
resurse.umane@novamednord.md
resurseumane.balti@mail.ru
cu specificarea postului pentru care aplicați.