Client: Companie care are o istorie de mai bine de 15 ani pe piața României și este în creștere pe piața din Moldova.

Specialist Customer Service (program de zi)

Beneficii:

  • Salariu competitiv 9500 net + bonusuri de performanță;
  • Perspective de avansare în carieră;
  • Dezvoltare profesională prin traininguri achitate de companie;
  • Teambuilding-uri periodice cu echipa;
  • Sport de echipă, organizarea de campionate;
  • Acoperirea costurilor de telefonie mobilă;
  • Ceai, cafea din partea companiei.

Atribuțiile postului:

  • Deservirea clienților companiei;
  • Urmărirea întregistrărilor din aplicația Customer Service;
  • Recepționarea și soluționarea reclamațiilor.

Candidatul ideal:

  • Poate să lucreze cu PC (Word, Excel, Outlook);
  • Deține un nivel avansat al limbilor română și rusă;
  • Manifestă spirit de inițiativă și capacitate de organizare;
  • Este comunicabil și responsabil.

Trimite CV-ul tău la adresa hc@dad.md și noi vom fi încântați să luăm legătura cu tine.