Compania PIT.MD are activitatea în comerțul și deservirea sculelor electrice și instrumentelor, angajăm personal la poziția:

Lucrători în Depozit

Responsabilități:

  • Contribuie la gestionarea stocurilor, întrările și ieșirile de marfă în depozit
  • Contribuie la perfecționarea procesului de gestionare a mărfii în depozit
  • Menține ordinea și curățenia în depozit
  • Depozitul este amplasat în Chișinău (Poștă Veche, stradela Studenților/Socoleni)

Profilul candidatului:

  • Experiența de lucru într-o poziție similară (constituie un avantaj)
  • Cunoașterea limbilor română și rusă
  • Calități personale: capacități organizatorice, proactivitate, inițiativa, spirit de echipă
  • Atitudine pozitivă și profesionistă în relațiile cu colegii
  • Orientare la rezultat și transparență
  • Responsabilitate și seriozitate
  • Abilitate de a învăța rapid
  • Sinceritate, dispunere la colaborare
  • Dorința de dezvoltare profesională și personală continuă

Compania oferă:
- Salariu și alte bonusuri de performanțe;
- Oportunitatea dezvoltării unei cariere într-o echipa de profesioniști;
- Instruire și un mediu de lucru modern.

Persoanele interesate sunt invitate să expedieze CV + Foto la adresa de email: hr@pit.md. Tel: 078921888