Clientrul nostru - Importator si distribuitor a utilajelor de securitate:

Inginer- Șef 20000 lei

Compania oferă:
- Salariu motivant de la 20000 lei+ bonusuri
- Grafic de lucru: luni – vineri, de la 09:00 până la 18:00
- Stabilitate într-o companie cu renume pe piață și un mediu de muncă profesionist

Responsabilități:
- Elaborarea, actualizarea şi asigurarea respectării tehnicii securităţii în cadrul folosirii utilajului la fabricile companiei;
- Elaborarea si implementarea planurilor strategice ale companiei
- Cunoasterea şi analiza tendinţelor mondiale, regionale, locale a dezvoltării tehnico-ştiinţifice în domeniul utilajului de producere, similar celui aflat în dotarea companiei;
- Asigurarea activităţii eficiente a subdiviziunilor de mentenanţă tehnică din cadrul companie.

Cerințele companiei:
- Deprinderi de planificare strategică şi operaţională în domeniul tehnic şi ingineresc;
- Studii superioare în domeniul ingineresc şi/sau tehnic;
- Deprinderi în organizarea sistemică a proceselor de lucru;
- Experienţă de muncă peste 5 ani.

Vă rugăm, să expediați CV-ul la adresa: hrahency@gmail.com
Telefon: +373 67304710