Fitness Point – un club sportiv în centrul Chișinăului anunță concurs de post vacant pentru o persoană care va fi parte a unei echipe prietenoase și dinamice.

Administrator/ recepționist (f/m)

Ce oferim:
1. Lucru stabil într-o echipă tânără și prietenoasă
2. Salariu motivant
3. Instruire și creștere profesională
4. Angajare oficială
5. Program de lucru pe schimburi
6. Posibilitatea de a vă ocupa gratuit în fitness centrul dat

Ce asteptăm:
1. Abilități excelente de comunicare
2. Cunoștințe în lucrul cu aparatul de casă și terminalul bancar
3. Cunoșterea limbii române și ruse, engleza va fi un avantaj
4. Flexibilitate la regimul de lucru
5. Responsabilitate
6. Capacitate de învățare
7. Utilizator încrezut de PC și internet
8. Experiența în domeniul fitness ar fi un avantaj

Responsabilitățile:
1. Menținerea și dezvoltarea relațiilor cu Clienții noi și cei existenți
2. Întâlnirea clienților și prezentarea fitness centrului
3. Procesarea cererilor primite de la clienți și digitalizarea datelor
4. Semnarea contractelor
5. Gestionarea documentelor contabile
6. Monitorizarea activităților fitness clubului
7. Prezentarea serviciilor prin telefon și personal
8. Prepararea băuturilor proteice și comerializarea alimentelor sportive pentru clienții clubului
9. Abilitatea de a face mai multe sarcini și flexibilitate față de schimbările din planificarea zilnică

Expediază CV-ul la adresa natalia.brasnuev@gmail.com.
Doar candidații selectați vor fi invitati la interviul individual.