Barry Logistics, companie de Transport si Logistica în Republica Moldova anunță concurs pentru funcția de

Manager în transport

Cerințe obligatorii:
- Cunoaşterea limbilor: engleză, română,
- Cunoașterea programelor MS Office;
- Cunostințe în domeniul transportului (Opțional);
- Grad înalt de responsabilitate, organizare și control;
- Abilități de negociere;
- Dorința de creștere și dezvoltare în domeniul dat;
- Cunoașterea domeniului de achiziții și regimul de vămuire a mărfurilor reprezintă un avantaj;
- Experienţă de lucru într-o poziție similară reprezintă un avantaj;
- Certificat de Competență Profesională este binevenit, dar nu obligatoriu;

Responsabilități:
- Administrarea bazei de clienți și creșterea continuă a acesteia;
- Navigarea pe platforme specializate activității de transport;
- Întocmirea comenzilor de transport, monitorizarea derulării și finalizării acestora;
- Organizarea documentelor pentru contabilitate;

Oferim:
- Training de inițiere și suport pe parcursul activității;
- Salariu achitat la timp, motivant și in crestere de la 10000 lei plus bonus;
- Bonusuri în dependență de comenzile efectuate;
- Contract de muncă;
- Un mediu de lucru deschis, dinamic, competitiv și confortabil într-un birou modern amplasat în centru capitalei;
- Posibilitatea unui program de lucru flexibil.

Vă rugăm să expediați CV-ul la e-mailul: cv@barrylogistics.md