Compania TREND angajează:

Manager analitic

Profesionalismul și pasiunea sunt valoarea de bază a companiei TREND! Fiecare membru din familia noastră este dornic, motivat de a urca noi trepte în carieră.

Pentru că atmosfera de aici trezește entuziasm și motivație de a te dezvolta în continuu.

Dacă vrei să faci parte din echipa noastră și ai experiență în comerț sau în conducerea și gestionarea unei echipe, noi te așteptăm cu drag.

Responsabilități:
- Monitorizarea și controlul prețurilor;
- Raportul zilnic și lunar privind veniturile pe vînzări;
- Întocmirea rapoartelor de profitabilitatea produselor;
- Elaborarea rapoartelor de performanță departamentale;
- Planul de vînzări și reduceri;
- Pregătirea altor rapoarte și solicitări la cerere.

Cerințe:
- Studii superioare finisate;
- Cunoștințe avansate în Microsoft Excel (ABC analitica)
- Gândire analitică și abilitatea de a lucra cu cifre;
- Capacitate de a învăța și de a lucra în echipă;
- Responsabilitate, flexibilitate și punctualitate;

Beneficii:
- Posibilitate de a construi o carieră intr-o echipă dinamică si ambițioasă
- Experiența unică pentru dezvoltarea competențelor;
- Oportunități de dezvoltare și creștere profesională prin acces la programe de formare și învățare continuă.

Vă aștepăm să ne expediați un CV la adresa de e-mail trend2022@list.ru