AIVA-Group este o companie internațională de IT, suntem prezenți în cinci țări, cu peste 200+ angajați și suntem în continuă creștere.

Anykey / Specialist IT (Stagiar)

Responsabilități:

  • Organizarea nevoilor de birou (achiziționarea/vânzarea de echipamente de birou);
  • Verificarea calității muncii angajaților în sistemul CRM;
  • Lucrul cu baza de date (inclusiv Excel);
  • Configurarea hardware-ului și a software-ului pentru o funcționare stabilă (utilizator de PC bine informat și încrezător);
  • Întreținerea echipamentelor informatice de birou;
  • Suport pentru utilizatori (asistență pentru personalul de birou);
  • Stabilirea, ajustarea, optimizarea proceselor.

Cerințe:

  • Experiență în instalarea și susținerea sistemului de operare Windows (diferite versiuni) și, de preferință, Linux, precum și software;
  • Experiență de lucru cu utilizatorii la distanță;
  • Înțelegerea limbilor rusă și română;
  • Dorința de a învăța și spirit tehnic;
  • Energie.

Condiții de muncă oferite:

  • Salariu de la 7000 de lei;
  • Instruire din contul companiei;
  • Un loc de muncă confortabil într-un birou în centrul Chișinăului;
  • Program de lucru 5/2 (Luni-Vineri) de la 08:00 la 17:00, o oră pentru masa de prânz, sâmbătă și duminică libere;
  • Angajarea oficială conform CRM;
  • Echipă prietenoasă și supraveghetori adecvați.