Angajăm:

Меrchandiser cu mașină personală (Chișinău)
  • salariul: partea fixă 8 000 de lei + bonusuri 2000 de lei + compensații pentru transport;
  • angajare oficială, pachet social complet;
  • Roshen-Sweet SRL;
  • comerț cu ridicata, distribuție;
  • Chișinău;
  • studii superioare.

Descrierea postului vacant

Compania internațională de cofetărie Roshen — care se clasează în top 10 branduri mondiale de pe piața cofetăriei, anunță recrutarea pentru funcția de merchandiser în magazinele din Chișinău și alte regiuni.

Vă mulțumim pentru interesul față de compania noastră!

Cerințe:

  • studii superioare;
  • permis de conducere categoria B;
  • deținerea unui automobil personal.

Cerințe de calificare:

  • încredere în sine; disciplină; orientarea spre rezultat; abilități de lucru cu PC-ul.

Responsabilități:

  • schimbarea reprezentantului de vânzări cu mașina;
  • colectarea și instalarea utilajelor în punctele comerciale.

Compania garantează:

  • angajare oficială;
  • salariu înalt;
  • programe de motivare suplimentare;
  • achitarea rețelei mobile;
  • instruire;
  • telefon mobil;
  • creștere în carieră.