Dacă ești profesionist și vrei să fii apreciat la justa valoare,
noi îți oferim job-ul dorit!

Căutăm angajați care știu să-și definească scopurile și îi ajutăm să le atingă.

Sales Manager (cursuri de marketing)

Căutăm o persoană energică pentru o echipă ce promovează educația online în marketingul digital.

Ce îți oferim:

  • Posibilitatea de a-ți crește salariul în fiecare lună: salariu fix + KPI
  • Programe profesionale de instruire în vânzări
  • Sesiuni de mentorat cu cei mai buni specialiști
  • Cadouri în stilul companiei la diferite ocazii
  • Echipă profesionistă și receptivă

Care vor fi responsabilitățile tale:

  • Contactarea și discuția la telefon cu potențialii clienți
  • Administrarea bazei actuale
  • Recepționarea feedback-ului de la client

Ce așteptăm de la tine:

  • Experiență într-o poziție similară minim 1 an
  • Abilitatea de a organiza discuția bazată pe nevoile clientului
  • Dorința de a învăța lucruri noi mereu
  • Responsabilitate și implicare
Locație: str. Igor Vieru 15/3
Grafic de muncă: 9:30 - 18:30

Dacă ești interesat de ofertă, transmite CV-ul tău pe adresa hc@dad.mdiar noi te vom contacta.