Dacă ești profesionist și vrei să fii apreciat la justa valoare,
noi îți oferim job-ul dorit!

Căutăm angajați care știu să-și definească scopurile și îi ajutăm să le atingă.

Manager Vânzări Angro (materiale electrice)

Profilul clientului: Companie specializată în comerțul materialelor electrice, cu o istorie pe piață de 22 ani.

Beneficii:

  • Posibilitatea de a reprezenta imaginea companiei
  • Dezvoltare în carieră prin avansare în funcție
  • Teambuilding-uri cu echipa
  • Prânz gratuit asigurat de companie
  • Bonusuri de performanță
  • Cafea și ceai oricând ai nevoie

Responsabilități:

  • Promovarea și comercializarea mărfurilor companiei
  • Consultarea clienților privind sortimentul, calitatea și prețurile produselor
  • Crearea ofertelor pentru clienți
  • Supravegherea procesului de facturare

Cerințe:

  • Experiență în vânzarea materialelor electrice
  • Cunoașterea 1C pe segmentul de vânzări
  • Abilitatea de a comunica și negocia cu clienții B2B
  • Responsabilitate și implicare

Orar de lucru: L-V, 8:00 - 17:00.
                        Două sâmbete din lună, 8:00 - 13:00.

Dacă te regăsești în condițiile acestui anunț, expediază CV-ul tău pe adresa hc@dad.md și noi te vom contacta imediat.